Nasze płytki ceglane na ścianach Kancelarii Radcy Prawnego Mariusza Gałązki. Inspiracją do projektu kancelarii była jej lokalizacja – w dawnej Fabryce Wyrobów Wełnianych Karola Kretschmera z 1875 r. Loftowy charakter wnętrza podkreślają ściany wykończone postarzanymi płytkami ceglnymi z cegielni Dąbrówka. Całość stanowi ukłon w stronę industrialnej historii Łodzi. Projekt: Marta i Jacek Lewandowscy, www.archikreacja.com. Foto: Adam Kraska.

Rate this item

(3 votes)
tradycyjna technologia

Produkcją wyrobów ceglanych zajmujemy się od 1888 roku, nasze ceglane produkty wypalamy tradycyjnym ponad 100 letnim piecu. Nasze wyroby to piękny, stary jak świat materiał na domy i do domów.

Stylowo i Modnie

Najnowsze wnętrzarskie trendy to cegła w mieszkaniu. Coraz częściej eksponujemy "gołe" ceglane ściany, nie tylko przy rustykalnych aranżacjach wnetrz ale i w nowoczesnych domach, loftach i apartamentach. Cegła sprawdzi się w kuchni, sypialni, salonie i łazience - jest uniwersalna.

Natura i ekologia

Wszystkie nasze produkty ceramiczne wykonane są z naturalnych surowców, dzięki czemu są materiałem ekologicznym i bezpiecznym dla zdrowia.