Monday, 05 August 2019

Nasze płytki ceglane na ścianach Kancelarii Radcy Prawnego Mariusza Gałązki. Inspiracją do projektu kancelarii była jej lokalizacja – w dawnej Fabryce Wyrobów Wełnianych Karola Kretschmera z 1875 r. Loftowy charakter wnętrza podkreślają ściany wykończone postarzanymi płytkami ceglnymi z cegielni Dąbrówka. Całość stanowi ukłon w stronę industrialnej historii Łodzi. Projekt: Marta i Jacek Lewandowscy, www.archikreacja.com. Foto: Adam Kraska.

Rate this item

(3 votes)

udostępnij

{JFBCFan height=30 width=200 colorscheme=light href=http://facebook.com/cegielniadabrowka show_faces=false stream=false header=false show_border=false force_wall=false}
{JFBCShareDialog link_text=Share}
{SCGooglePlusOne href=http://www.cegielniadabrowka.pl annotation=inline size=standard}
tradycyjna technologia

Produkcją wyrobów ceglanych zajmujemy się od 1888 roku, nasze ceglane produkty wypalamy tradycyjnym ponad 100 letnim piecu. Nasze wyroby to piękny, stary jak świat materiał na domy i do domów.

Stylowo i Modnie

Najnowsze wnętrzarskie trendy to cegła w mieszkaniu. Coraz częściej eksponujemy "gołe" ceglane ściany, nie tylko przy rustykalnych aranżacjach wnetrz ale i w nowoczesnych domach, loftach i apartamentach. Cegła sprawdzi się w kuchni, sypialni, salonie i łazience - jest uniwersalna.

Natura i ekologia

Wszystkie nasze produkty ceramiczne wykonane są z naturalnych surowców, dzięki czemu są materiałem ekologicznym i bezpiecznym dla zdrowia.