Napisz do nas:

 

Dane teleadresowe:

Nazwa: Cegielnia Dąbrówka - Zbigniew Zawadzki
Adres: ul.Cegielniana 6, 95-100 Dąbrówka-Strumiany,
Polska
tel: +48 42 717 81 12
fax: +48 42 717 81 88
mob.: +48 509 220 909
email:biuro@cegielniazawadzki.pl

logo Cegielni

Dlaczego Cegielnia Dąbrówka?

Tradycja i doświadczenie

Historia naszej cegielni sięga 1888 roku, kiedy to Jakub Zawadzki uruchomił piec do wyrobu cegieł. W produkcję cegieł zaangażowana była cała rodzina a doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Nasze wyroby ceglane wypalane są od ponad 100 lat w zabytkowym piecu kręgowym Hoffmana.

Gwarancja jakości

Nasze wyroby spełniają wszystkie wymagane normy, posiadają odpowiednie atesty oraz certyfikaty. Przez cały czas monitorujemy proces produkcji naszych wyrobów.

Dogodna lokalizacja

Cegielnia Zawadzki, położona jest centrum Polski na obrzeżach miasta Łodzi w pobliżu takich miast jak Zgierz, Stryków, Kutno, Łęczyca przy skrzyżowaniu dwóch autostrad A1( Gdańsk - Wrocław ) i A2( Warszawa - Poznań ), łączących północ i południe kraju, ma to istotny wpływ na obniżenie kosztów i czasu transportu. Dysponujemy własną flotą samochodów, wyposażonych HDS, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć i rozładować nasze produkty na terenie całego kraju. Nasze produkty dostarczaliśmy m.in. do takich miast jak: Poznań, Warszawa, Kraków, Malbork, Szczecin...